Pamiętniki Fenka. Kamperem przez Polskę. Częśc 1 by Jurczynska Anna audiobook

Pamiętniki Fenka. Kamperem przez Polskę. Częśc 1: Cz??c 1

By Jurczynska Anna
Read by Joanna Korpiela-Jatkowska

Fenek.pl
1.55 Hours 1
Format : Digital Download (In Stock)
  • $7.00
    or 1 Credit

    ISBN: 9788366235113

Odkrywaj Polskę z Fenkiem W życiu Twojego dziecka przychodzi czas, kiedy przestrzeń mieszkania, podwórka, a nawet rodzinnej miejscowości – robi się dla niego zbyt ciasna. To doskonały moment, żeby pokazać mu piękno tych zakątków świata, których nie miało jeszcze okazji poznać.  „Kamperem przez Polskę” to nowa seria przygód Fenka – sympatycznego bohatera, którego pokochały już tysiące przedszkolaków. Historie te mają formę pamiętników i adresowane są do dzieci w wieku od 7 lat do 9 lat. Każda książka w zupełnie nowatorski otwiera się na żywy kontakt z małymi czytelnikami.  *** Zanim nadejdzie dzień, w którym Twoje dziecko powie Ci, że wzywa je wielka przygoda,  zanim przyjdzie moment, w którym wypuścisz jego dłoń ze swojej ręki, by wreszcie mogło ruszyć na podbój dorosłego świata – podaruj mu swój czas.  A potem usiądź razem z nim słuchaj tę książkę. Po chwili poczujesz, jak zanurzacie się w lekturze, która wciąga Was po uszy i pochłania bez reszty...  Wartościowe treści "Kamperem przez Polskę" to kolejny cykl przygód Fenka, którego przedszkolne przygody znają wszyscy Wierni Czytelnicy. Razem z nim uczyli się liczyć, czytać, poznawać tajemnice przyrody i rozpoznawać swoje uczucia. Zasypiali przy fenkowych kołysankach. Bawili się razem z nim. Fenek dorasta i już jako uczeń wyrusza na wyprawę po Polsce. Towarzyszy mamie, która pięknie śpiewa podczas koncertów organizowanych przez niezawodnego tatę. Nie zabraknie też młodszej siostry Feni, wiernego przyjaciela Maksa, dziadka i babci oraz kilku nowych, interesujących znajomych. Przygody, które przytrafiają się Fenkowi mogą przydarzyć się każdemu dziecku. Niektóre są zabawne, inne zmuszają do refleksji, czasem bywa niebezpiecznie. W każdym nowym miejscu Fenek chce przeżyć jak najwięcej, dowiedzieć się nowych rzeczy, doświadczyć nieznanych przeżyć. Jest to możliwe, bo podróżuje po jednym z najpiękniejszych krajów Europy, w którym historia i przyroda przeplatają się i tworzą wspaniałą całość. Niezapomnianych podróży z Bliskimi po Ojczyźnie powinno doświadczyć każde dziecko. Będzie to kapitał, który zaprocentuje w dorosłym życiu. Wyrośnie z niego ciekawość świata, pewność siebie i poczucie przynależności do kraju, w którym przyszło się na świat. Fenek odwiedza duże miasta i niewielkie miejscowości. Udowadnia, że wszędzie można znaleźć przygodę i niespodziankę. Zabierzcie książeczki o Fenku na rodzinne wyprawy. Niech będą Waszymi przewodnikami w podróżach dziećmi po Polsce. Odkryj skarby polskiej ziemi W części pierwszej Fenek odwiedzi takie miejsca jak: - Wrocław, - Poznań - Szczecin  - Warszawę - Puszczę Białowieską - Gdańsk - Kraków - Jaskinię Niedźwiedzią - Łódź - Wolin - Duszniki Zdrój - Opole Czy dziecko może mieć pozytywny wzór? Tak. Jest to pierwszy pamiętnik, w którym bohater nawiązuje tak silne relacje z dzieckiem. Uczy pozytywnych wartości, nowych słów i pojęć i walorów polskiej ziemi. Po tej lekturze zapragniesz wyruszyć we wspólną podróż, aby zobaczyć te miej

Learn More
Membership Details
  • Only $12.99/month gets you 1 Credit/month
  • Cancel anytime
  • Hate a book? Then we do too, and we'll exchange it.
See how it works in 15 seconds

Summary

Summary

Odkrywaj Polskę z Fenkiem

W życiu Twojego dziecka przychodzi czas, kiedy przestrzeń mieszkania, podwórka, a nawet rodzinnej miejscowości – robi się dla niego zbyt ciasna. To doskonały moment, żeby pokazać mu piękno tych zakątków świata, których nie miało jeszcze okazji poznać. 

„Kamperem przez Polskę” to nowa seria przygód Fenka – sympatycznego bohatera, którego pokochały już tysiące przedszkolaków. Historie te mają formę pamiętników i adresowane są do dzieci w wieku od 7 lat do 9 lat. Każda książka w zupełnie nowatorski otwiera się na żywy kontakt z małymi czytelnikami. 

***

Zanim nadejdzie dzień, w którym Twoje dziecko powie Ci, że wzywa je wielka przygoda, 

zanim przyjdzie moment, w którym wypuścisz jego dłoń ze swojej ręki, by wreszcie mogło ruszyć na podbój dorosłego świata – podaruj mu swój czas. 

A potem usiądź razem z nim słuchaj tę książkę. Po chwili poczujesz, jak zanurzacie się w lekturze, która wciąga Was po uszy i pochłania bez reszty... 

Wartościowe treści

"Kamperem przez Polskę" to kolejny cykl przygód Fenka, którego przedszkolne przygody znają wszyscy Wierni Czytelnicy. Razem z nim uczyli się liczyć, czytać, poznawać tajemnice przyrody i rozpoznawać swoje uczucia. Zasypiali przy fenkowych kołysankach. Bawili się razem z nim.

Fenek dorasta i już jako uczeń wyrusza na wyprawę po Polsce. Towarzyszy mamie, która pięknie śpiewa podczas koncertów organizowanych przez niezawodnego tatę. Nie zabraknie też młodszej siostry Feni, wiernego przyjaciela Maksa, dziadka i babci oraz kilku nowych, interesujących znajomych. Przygody, które przytrafiają się Fenkowi mogą przydarzyć się każdemu dziecku. Niektóre są zabawne, inne zmuszają do refleksji, czasem bywa niebezpiecznie. W każdym nowym miejscu Fenek chce przeżyć jak najwięcej, dowiedzieć się nowych rzeczy, doświadczyć nieznanych przeżyć. Jest to możliwe, bo podróżuje po jednym z najpiękniejszych krajów Europy, w którym historia i przyroda przeplatają się i tworzą wspaniałą całość.

Niezapomnianych podróży z Bliskimi po Ojczyźnie powinno doświadczyć każde dziecko. Będzie to kapitał, który zaprocentuje w dorosłym życiu. Wyrośnie z niego ciekawość świata, pewność siebie i poczucie przynależności do kraju, w którym przyszło się na świat. Fenek odwiedza duże miasta i niewielkie miejscowości. Udowadnia, że wszędzie można znaleźć przygodę i niespodziankę. Zabierzcie książeczki o Fenku na rodzinne wyprawy. Niech będą Waszymi przewodnikami w podróżach dziećmi po Polsce.

Odkryj skarby polskiej ziemi

W części pierwszej Fenek odwiedzi takie miejsca jak:

- Wrocław,

- Poznań

- Szczecin 

- Warszawę

- Puszczę Białowieską

- Gdańsk

- Kraków

- Jaskinię Niedźwiedzią

- Łódź

- Wolin

- Duszniki Zdrój

- Opole

Czy dziecko może mieć pozytywny wzór?

Tak. Jest to pierwszy pamiętnik, w którym bohater nawiązuje tak silne relacje z dzieckiem. Uczy pozytywnych wartości, nowych słów i pojęć i walorów polskiej ziemi. Po tej lekturze zapragniesz wyruszyć we wspólną podróż, aby zobaczyć te miej

Reviews

Reviews

Author

Author Bio: Jurczynska Anna

Author Bio: Jurczynska Anna

Titles by Author

Details

Details

Available Formats : Digital Download
Category: Nonfiction/Family & Relationships
Runtime: 1.55
Audience: Adult
Language: English